KONST / Litografier / Färglitografi 11233066
nr 1123 3066
Färglitografi
Leif Nielsen, Stockholm, 25/160, signerad, bladets mått: 60x75
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 21 augusti 2017
kl 18:15:04
10/8 09:45:38
100 kr
20/8 11:38:58
21 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm